Štítky oddělíte pomocí klávesy ENTERKlára Sonnková 04.01. 2021 zobrazit podrobnosti
Doporučuji

Naprosto perfektní služba od samotné nabídky až po dovoz v domluvený čas. Květiny čerstvé a přesně takové, jako z obrázku k výběru. Doporučuji!!!

Alena Geroová 28.10. 2020 zobrazit podrobnosti
Doporučuji

Opakovaně objednáváme já i moji známí. Vždy spilehliví, krásné čerstvé květiny a velké překvapení a radost všech obdarovaných. Zajistí i dovoz a předání všude kam si přejete. Obdivuji zájem a vstřícnost vůči klientovi. Moc děkuji Barči za úžasnou trpělivost a vstřícnost. Děkuji vza to že jste a děláte ohromnou radost nejen darujícím a hlavně obdarovaným

Karel Pěcha 22.09. 2020 zobrazit podrobnosti
Doporučuji

Dobrý den.I přes to,ze jsem zazil tak smutnou chvil jako je smrt v rodině,vaše prodavačka pani Dasa v prodejně v Porubě mě nejen dokázala rozesmat ale navázala mi krásnou květinu s velmi příjemným vystupováním a úsměvem!byl jsem velmi potěšen a rad se k Vám budu vracet!s podekovanim a přáním hezkého dne Karel Pěcha.

Martin 20.09. 2020 zobrazit podrobnosti

i presto že byla objednávka prijata s predstihem deseti dnů, nebyl kurýr schopen dodat zboží včas. Vzhledem k tomu že se jednalo o první objednavku zvážím další nakup na tomto internetovém portálu

Aneta 13.09. 2020 zobrazit podrobnosti
Doporučuji

Můžu jen doporučit. Vše proběhlo dle našich požadavků a překvapení vyšlo na 100%. Paní na infolince velice ochotná, vše s kurýrem domluvila. Děkujeme!

Načíst další komentáře